NASZE SERWISY:

Logo LEŚ Logo DŹWIGNIJ Leś - sprzęt budowlany i ogrodniczy

Praca

Aktualne oferty pracy

W zawiązku z rozwojem firmy oraz idącym za tym otwarciami kolejnych oddziałów jak również rozbudową już istniejących, firma PBHT Edmund Leś zatrudni osoby na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy - stacjonarny
Doradca techniczno-handlowy - mobilny

Miejsce pracy - nasze oddziały: Kraków, Brzesko, Nowy Sącz

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie kontaktów z firmami wykonawczymi, hurtowniami oraz monitorowanie i optymalizację poziomu realizowanej sprzedaży.

Nasze oczekiwania:
  • znajomość branży materiałów budowlanych
  • znajomość lokalnego rynku materiałów budowlanych (firmy wykonawcze, składy budowlane)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakietów biurowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska (samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy)
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres e-mail:

michal.les@edmund-les.com.pl
Duonet strony internetowe