NASZE SERWISY:

Logo LEŚ Logo DŹWIGNIJ Leś - sprzęt budowlany i ogrodniczy

O nas

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe „Edmund Leś” istnieje na rynku budowlanym już od 1986 roku. W chwili obecnej zatrudniamy około 250 osób.

Zakres działalności firmy obejmuje m. in.:

  • Budowę budynków wielorodzinnych,
  • Budowę osiedli domków jednorodzinnych,
  • Handel materiałami budowlanymi,
  • Sprzedaż mieszkań,
  • Spedycję krajową i międzynarodową.

Sukcesywnie wprowadzamy nowe technologie i inwestujemy w nowoczesny sprzęt. Systematycznie poszerzamy swoją obecność na rynku w rejonie Małopolski.

Firma dysponuje bardzo bogatym zapleczem technicznym a doświadczony i dobrze wyszkolony zespół inżynierów oraz techników stosuje najnowsze rozwiązania, dynamicznie dostosowując się do obowiązujących trendów i rozwiązań w branży, co owocuje również własnymi, unikalnymi rozwiązaniami technicznymi.

Szerokie spektrum fachowców z wielu dziedzin, którzy posiadają niezbędne uprawnienia pozwala nam świadczyć usługi począwszy od przygotowania projektu, nadzoru, wykonawstwa, wykończenia i dokonania odbioru technicznego aby w efekcie przekazać klientowi inwestycję przy minimalnym nakładzie czasowym z jego strony.

Podczas realizacji poszczególnych inwestycji korzystamy z materiałów budowlanych uznanych producentów, których produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe i cieszą się dobrą opinią zarówno wśród wykonawców, jak i lokatorów.

Dzięki innowacyjnym pomysłom i rozwiązaniom oraz szczegółowej analizie potrzeb klientów, firma stara się być pierwsza na konkurencyjnym rynku usług transportowych. Szerokie kontakty i doświadczenie zdobyte przez lata pozwalają wprowadzić najnowocześniejsze i najlepsze rozwiązania w dziedzinie spedycji i transportu.

Jednym ze znaczących elementów działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych oraz stali. Nasze zaplecza magazynowo – handlowe w Brzesku i Krakowie zapewniają niezależność, ciągłość oraz terminowość dostaw materiałów na budowę.

  • pawilonie handlowym przy ul. Solskiego 14a w Brzesku (Mrówka)
  • magazynie stali przy ul Solskiego 6 w Brzesku
  • magazynie materiałów budowlanych Krakowie przy ul. Gustawa Morcinka 5.

Duonet strony internetowe