NASZE SERWISY:

Logo LEŚ Logo DŹWIGNIJ Leś - sprzęt budowlany i ogrodniczy

Kontakt

Market Budowlany PSB Mrówka

ul. Solskiego 14a, Brzesko
tel: (14) 663 23 30
tel: (14) 663 55 67
e-mail: sklep@edmund-les.com.pl
  • Michał Leś
  • Kierownik Sprzedaży
    e-mail: michal.les@edmund-les.com.pl
    tel: 697 698 644

  • Jarosław Komęza
  • Doradca Techniczno-Handlowy, Logistyk
    e-mail: jarek.komeza@edmund-les.com.pl
    tel: 693 349 480

  • Piotr Maruniak
  • Doradca Techniczno-Handlowy, Logistyk
    e-mail: piotr.maruniak@edmund-les.com.pl

    tel: 791 534 393

  • Kamil Dudzik
  • Doradca Techniczno-Handlowy
    e-mail: kamil.dudzik@edmund-les.com.pl
    tel: 601 393 842

  • Paweł Gicala
  • Doradca Techniczno-Handlowy
    e-mail: pawel.gicala@edmund-les.com.pl
    tel: 693 431 596

  • Andrzej Kozak
  • Doradca Techniczno-Handlowy
    e-mail: andrzej.kozak@edmund-les.com.pl
    tel: 693 338 059

  • Tomasz Stobierski
  • Doradca Techniczno-Handlowy
    e-mail: t.stobierski@edmund-les.com.pl
    tel: 693 330 302

Magazyn Stali Brzesko

ul.Solskiego 6, Brzesko
tel: (14) 68 67 444
e-mail: stal@edmund-les.com.pl

Dom i Ogród Brzesko

ul. Solskiego 14a, Brzesko
tel: (14) 663 23 30
tel: (14) 663 55 67
e-mail: ogrod@edmund-les.com.pl

Dział handlowy Kraków

ul. Centralna 53, 33-586 Kraków
tel: (12) 415 78 62
fax: (12) 415 78 62

  • Dariusz Michałek
  • Kierownik Oddziału
    e-mail: centralna@edmund-les.com.pl
    tel: 693 349 464

  • Waldemar Ryba
  • Doradca Techniczno-Handlowy
    e-mail: waldemar.ryba@edmund-les.com.pl
    tel: 782 822 318

  • Maciej Angerman
  • Doradca Techniczno-Handlowy
    e-mail: maciej.angerman@edmund-les.com.pl
    tel: 693 331 608

Skład Budowlany oddział Nowy Sącz

ul. Krajewskiego 27, 33-300 Nowy Sącz
tel: 693 330 085
e-mail: nowysacz@edmund-les.com.pl

  • Marcin Niedźwiedź
  • Doradca techniczno-handlowy
    e-mail: marcin.niedzwiedz@edmund-les.com.pl
    tel: 693 330 085

Dział handlowy - sprzedaż hurtowa

ul. Solskiego 14a, Brzesko
tel: (14) 663 55 66
tel: (14) 663 55 68
fax: (14) 663 55 65
Agata Batko-Kucharz: 693 349 461

e-mail: hurt@edmund-les.com.pl

Dział zaopatrzenia

ul. Solskiego 14a, Brzesko
tel: (14) 663 55 72
tel: (14) 663 23 31
fax: (14) 663 23 31
Adam Gutowicz: 693 349 481
Paweł Leś: 605 820 147
Magda Sowińska: 693 338 058
e-mail: zaopatrzenie@edmund-les.com.pl

Sekretariat

ul. Solskiego 14a, Brzesko
tel: (14) 663 55 60
tel: (14) 686 33 70
fax: (14) 663 26 09
e-mail: sekretariat@edmund-les.com.pl

Księgowość

ul. Solskiego 14a, Brzesko
tel: (14) 663 55 63
tel: (14) 663 55 76
e-mail: ksiegowosc@edmund-les.com.pl

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu




Duonet strony internetowe